Edukacja

Klocki Magnetyczne JollyHeap®

Przedszkole Lub Szkoła Mogą Być Jeszcze Lepsze!

Czy obecnie prowadzisz lub pracujesz w przedszkolu i uważasz, że warto by w jakiś sposób zapewnić dzieciom więcej zabawek zapewniających ich wszechstronny rozwój. A w dodatku zapewniających także dobrą zabawę… dzięki czemu z chęcią i radością będą przychodziły do przedszkola?
Może jesteś osobą odpowiedzialną za lekcje szkolne lub świetlicę szkolną i chcesz zapewnić swoim podopiecznym możliwość kreatywnej, rozwijającej, dającej wiele radości i przede wszystkim bezpiecznej zabawy w czasie zajęć lub w oczekiwaniu na kolejne zajęcia czy też pojawienie się ich rodziców?
 
A może dopiero planujesz otwarcie przedszkola i już od początku chcesz zapewnić swoim małym Podopiecznym możliwość uczestniczenia w kreatywnej i wspaniałej zabawie? W dodatku zabawie bardzo bezpiecznej i stosującej różne formy aktywności w celu stymulacji rozwoju dziecka?

Jeśli Twoja odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań jest twierdząca, to jesteś właściwą osobą we właściwym miejscu i zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą!

Nie od dziś wiadomo, że klocki są jedną z najbardziej stymulujących, rozwijających i wciągających form zabawy w przypadku małych dzieci. Dodatkowo oferują wiele rozwiązań i możliwości organizowania określonej pracy dydaktycznej. Stymulują rozmaite formy zabawy tak przedszkolaków jak i młodszych uczniów, rozbudzają ich ciekawość, zachęcają do rozwijania zainteresowań – przez co na wielu płaszczyznach stymulują rozwój intelektualny dziecka!

„W sklepach dostępnych jest wiele zabawek, które wydają dźwięki, świecą światełkami – niestety tylko z nazwy są edukacyjne, większość z nich opiera się na odtworzeniu i powielaniu tego samego działania przez dziecko, a nie na rozbudzaniu jego wyobraźni i kreatywności. Co jest kreatywnego w naciskaniu przycisków by zabawka wydała dźwięk? Jeśli szukasz zabawki, która będzie stymulowała rozwój dziecka w wielu obszarach, postaw na klocki. Klocki powinny znaleźć się wśród zabawek każdego przedszkola!”

Fragment ​artykułu „Klocki to nie tylko zabawa” ze strony portalu Osesek.PL

Obecnie na rynku można znaleźć bardzo dużo klocków, które pobudzają i dbają o dziecięcą wyobraźnię. Niestety spora ich część ma istotne wady (mamy tu na myśli wady z punktu widzenia właściciela czy też osoby sprawującej pieczę nad dziećmi w przedszkolu czy też w szkole)

Pewnymi klockami na przykład mogą się bawić tylko dzieci w określonym wieku, dla dzieci starszych lub młodszych takie klocki będą bezużyteczne.

Inne klocki (na przykład klocki znanej duńskiej firmy) mogą wspaniale rozwijać umysł i wyobraźnię nieco starszych dzieci, ale dla małych dzieci mogą być po prostu groźne!

W przypadku wielu klocków nieco kłopotliwe może być zadbanie o ich czystość i higienę.

Wiele zestawów klocków jest niestety dość delikatnych i w starciu z wyobraźnią naszych młodych Podopiecznych może po prostu nie przetrwać zbyt długo.

Dlatego właśnie chcemy teraz zaprezentować bardzo specyficzne klocki, które z całą pewnością nie mają żadnej z opisanych powyżej wad, a jednocześnie bardzo intensywnie wykorzystują dziecięcą wyobraźnie i dbają o jej rozwój. A przy okazji zapewniają dzieciom wspaniałą i wciągającą zabawę. Czyli działają dokładnie w taki sposób, jakiego by sobie zapewne życzyli tak nasi młodzi Podopieczni jak i ich Rodzice!

A dodatkowo zapewniają Wychowawcom, Pedagogom czy też Nauczycielom bardzo szeroki wachlarz możliwości prowadzenia kreatywnych zajęć tak z małymi jak i z nieco starszymi dziećmi!

Z wielką dumą i radością przedstawiamy nasze Klocki Magnetyczne JollyHeap®!

Galeria Zdjęć Klocków Magnetycznych JollyHeap®

Kolejne Etapy Zabawy, Czyli Co Zapewniają
Klocki Magnetyczne JollyHeap®

1

Na początku dzieci eksperymentują z klockami – toczą je, dotykają, poznają ich kształty, fakturę i kolory. Czasem nimi rzucają (to bezpieczne i zabawne jednocześnie!), a następnie błyskawicznie zaczynają odkrywać możliwość łączenia się klocków poprzez wbudowane magnesy.

2
Potem przychodzi czas na dużo bardziej zaawansowaną zabawę klockami z wykorzystaniem wbudowanych magnesów – dzieci zaczynają budować z klocków magnetycznych JollyHeap® coraz większe, coraz bardziej zaawansowane konstrukcje, odkrywając nasze klocki praktycznie na nowo.
3
Aż wreszcie przychodzi trzeci etap, jeszcze ciekawszy i fajniejszy, tak dla dzieci jak i również często dla ich opiekunów. Etap, który sprawia, że dzieci chcą się już tylko bawić i bawić i nie myślą o niczym innym. Na tym etapie klocki magnetyczne JollyHeap® stają się wspaniałym materiałem do tworzenia konstrukcyjnego tła dla bazujących na niepohamowanej wyobraźni gier fabularnych, tak uwielbianych przez dzieci.
Pojawiają się księżniczki zamknięte w zbudowanych wieżach, oczekujące na dzielnego rycerza. Pojawiają się dzielni obrońcy zamku, broniący osady przed hordami wrogów. Powstają samochody, domy, czołgi, sklepy, samoloty i dużo bardziej skomplikowane konstrukcje… a jedynym ograniczeniem staje się wyobraźnia dzieci, która jak wiemy potrafi być nieograniczona! I na której rozwoju tak bardzo nam zależy!

Na tym etapie zabawy klocki magnetyczne JollyHeap® i zabawa nimi stają się bardzo silnym bodźcem do rozwoju różnych rodzajów wyobraźni dziecka, a to powoduje zrównoważony rozwój dziecięcych mózgów, przyspieszając i wzmacniając stymulację prawej półkuli – półkuli, która w obecnym procesie edukacji naszych dzieci jest niestety traktowana nieco po macoszemu.

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się, co o naszych Klockach Magnetycznych JollyHeap sądzi psycholog, pedagog i terapeutka, pani Anna Dudek:

„Klocki są zabawką uniwersalną i lubianą przez dzieci od najmłodszych lat. Są idealne zarówno dla dziewczynek, jaki i dla chłopców. Co ciekawe dziewczynki budują konstrukcje niższe, zamknięte; natomiast chłopcy starają się budować jak najwyższe budowle.

Zabawa klockami to same zalety:

  • Ćwiczy zdolności manualne – a więc przygotowuje do nauki pisania.
  • Ćwiczy koncentrację.
  • Ćwiczy koordynację wzrokową.
  • Rozwija wyobraźnię.
  • Rozwija kreatywność.
  • Wspólne budowanie z klocków z rodzicami czy innymi dziećmi uczy dzielenia się i współdziałania!”

Fragment ​artykułu „Klocki to nie tylko zabawa” ze strony portalu Osesek.PL

Kliknij poniższy przycisk, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak powstają nasze klocki magnetyczne, jakie normy jakości spełniają oraz poznać inne ciekawe informacje na ich temat!

Kliknij, Aby Dowiedzieć Się Więcej!

Podsumujmy Teraz Istotne Cechy
Klocków Magnetycznych JollyHeap®

Bezpieczne dla dzieci

Nasze klocki są bezpieczne dla dzieci – delikatny materiał (nie zawiera ftalanów, kadmu oraz pierwszorzędowych amin aromatycznych), miękkie wypełnienie i brak jakichkolwiek ostrych krawędzi zapewniają bardzo duży poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo nasze klocki nie stanowią zagrożenia dla najmłodszych dzieci w przeciwieństwie do innych zabawek zawierających drobne elementy.

Wspaniała zabawa

Nasze klocki zapewniają dzieciom wspaniałą zabawę na wielu poziomach:

  • od prostego dotykania, toczenia czy też rzucania
  • poprzez konstruowanie coraz bardziej zaawansowanych budowli
  • aż do odgrywania przy pomocy naszych klocków mniej lub bardziej skomplikowanych zabaw fabularnych, wciągających dzieci w sam środek fascynującej, wspaniałej i zapadającej w pamięć, niczym nieskrępowanej zabawy

Higiena

Z naszymi klockami łatwo dbać o higienę. Gdy zajdzie taka potrzeba, możesz je bez problemu oczyścić wilgotną szmatką lub uprać w pralce, dbając o higienę i bezpieczeństwo Twoich małych gości (jak i o spokój ducha ich rodziców!)!

Jak Myślisz? Czy Klocki Magnetyczne JollyHeap® Mogą Wprowadzić Całkowicie Nową Jakość w Twoim Przedszkolu, Szkole czy Świetlicy?

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów

Polecamy wszystkim małym i dużym zabawy klockami Jolly Heap.

Klocki Magnetyczne Jolly Heap są bardzo chętnie wybierane przez dzieci, gdyż pozwalają na budowanie przeróżnych konstrukcji ( meble, zwierzęta, domy, auta itp.). Dzięki temu są wykorzystywane w różnych zabawkach tematycznych, Magnesy pozwalają na budowanie przestrzennych konstrukcji, których wykonanie byłoby nie możliwe przy użyciu tradycyjnych klocków. Rozklejanie i sklejanie elementów konstrukcji jest niezwykle proste, pobudza dzieci do eksperymentowania i rozwijania kreatywności.

Dagmara Witczak

Dyrektor Przedszkola „ Kocurek”
Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny „Kocurek „przy centrum Terapii
„Rozproszone Zmysły”

Teraz to do Ciebie należy decyzja, czy chcesz zostawić wszystko dokładnie tak, jak było. Czy jednak chcesz udoskonalić swoje Przedszkole, Szkołę czy może Świetlicę z wykorzystaniem nowych możliwości, jakie dają nasze Klocki Magnetyczne JollyHeap®. Dzięki czemu zapewnisz znacznie lepsze i ciekawsze warunki pracy dla swoich Pedagogów, Wychowawców czy też Nauczycieli, którzy będą mieli znacznie więcej możliwości prowadzenia ciekawych, kreatywnych i rozwijających zajęć z dziećmi!

A jeśli Twoje wspaniałe, wymarzone Przedszkole dopiero powstaje, to właśnie teraz jest najlepszy moment, aby zadbać nie tylko o dobrą zabawę i uśmiechy Twoich przyszłych małych Podopiecznych, ale też o rozwój ich wyobraźni i intelektu, dzięki naszym Klockom Magnetycznym JollyHeap®

Zapraszamy Do Kontaktu z Działem
Sprzedaży JollyHeap®