Sala Zabaw

Klocki Magnetyczne JollyHeap®
Wymyślmy Od Nowa Salę Zabaw Dla Dzieci!

Czy obecnie prowadzisz już Salę Zabaw Dla Dzieci, ale chcesz ją jeszcze bardziej udoskonalić, aby Twoi mali Klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni i jeszcze chętniej odwiedzali stworzone przez Ciebie magiczne dla nich miejsce?

A może już jakiś czas prowadzisz Salę Zabaw Dla Dzieci, ale jesteś niezadowolony z jej obecnego stanu i czujesz, że musisz dokonać w niej istotnych zmian, żeby Twoi mali Klienci byli o wiele bardziej zadowoleni i szczęśliwi niż obecnie są?

Może też wreszcie dopiero planujesz otwarcie wspaniałej Sali Zabaw Dla Dzieci i chcesz zapewnić swoim małym Klientom jak najlepsze wyposażenie i zabawki, aby Twoje dzieło stało się wymarzonym miejscem „pielgrzymek” zachwyconych dzieci z całej okolicy?

A może jesteś Animatorem Zabaw dla Dzieci lub prowadzisz taką firmę i chcesz zapewnić swoim małym Klientom jeszcze lepszą, ciekawszą i bardziej wciągającą zabawę, posługując się całkiem nowym wyposażeniem, które jest trwałe, w miarę lekkie i bez problemu można je przewieźć samochodem?

Jeśli Twoja odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań jest twierdząca, to jesteś właściwą osobą we właściwym miejscu i zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą!

Przenieśmy się na chwilę w XX wiek. Wtedy właśnie żył i pracował znany szwajcarski psycholog i biolog Jean Piaget. Jedna z jego najsłynniejszych prac, to koncepcja etapów rozwoju intelektualnego dzieci, od momentu ich narodzin aż do osiągnięcia przez dziecko etapu dorosłości.

Zgodnie z tezami Jeana Piageta, podczas dwóch konkretnych stadiów rozwoju umysłu i intelektu dziecka:


 
Stadium Przedoperacyjne (od 2 do 7 roku życia dziecka)

  Stadium Operacji Konkretnych (od 7 do 11-12 roku życia dziecka)


bardzo istotną rolę odgrywa WYOBRAŹNIA. Mamy tu na myśli tak rozwijanie wyobraźni przez dzieci, jak i najbardziej intensywne wykorzystywanie jej w życiu dziecka podczas w/w okresów. Przez to następuje szybszy i bardziej równomierny rozwój intelektualny dziecka, a dodatkowo intensywne używanie przez dziecko wyobraźni ma duży wpływ na rozwój jego prawej półkuli mózgowej. Dzięki temu dodatkowo równoważymy niejako wpływ nowoczesnej edukacji, która zapewnia nieco bardziej intensywny rozwój lewej półkuli mózgowej!

Dla każdego właściciela sali zabaw dla dzieci podkreślanie roli posiadanych zabawek na rozwój i intensywne wykorzystywanie wyobraźni małych Klientów może być wspaniałą USP (Unique Selling Proposition – czyli unikatową ofertą) dla rodziców. A to przecież rodziców przede wszystkim musimy przekonać i zachęcić, żeby chcieli do naszej sali zabaw przyprowadzać swoje pociechy… i chcieli za to płacić!

Obecnie na rynku można znaleźć bardzo dużo klocków i zabawek, które pobudzają i dbają o dziecięcą wyobraźnię. Niestety spora ich część ma istotne wady (mamy tu na myśli wady z punktu widzenia właściciela sali zabaw dla dzieci czy też animatora zabaw)

Pewnymi zabawkami na przykład mogą się bawić tylko dzieci w określonym wieku, dla dzieci starszych lub młodszych taka zabawka będzie bezużyteczna.

Inne zabawki (na przykład klocki znanej duńskiej firmy) mogą wspaniale rozwijać umysł i wyobraźnię nieco starszych dzieci, ale dla małych dzieci mogą być po prostu groźne!

W przypadku wielu zabawek nieco kłopotliwe może być zadbanie o ich czystość i higienę.

Wiele zabawek jest niestety dość delikatnych i w starciu z wyobraźnią naszych młodych Klientów może po prostu nie przetrwać zbyt długo.

Dlatego właśnie chcemy teraz zaprezentować bardzo specyficzne klocki, które z całą pewnością nie mają żadnej z opisanych powyżej wad, a jednocześnie bardzo intensywnie wykorzystują dziecięcą wyobraźnię i dbają o jej rozwój. Czyli działają dokładnie w taki sposób, jaki obiecaliśmy rodzicom naszych małych Klientów!

Z wielką dumą i radością przedstawiamy nasze
Klocki Magnetyczne JollyHeap®!

Kolejne Etapy Zabawy, Czyli Co Zapewniają
Klocki Magnetyczne JollyHeap®

Na początku dzieci eksperymentują z klockami – toczą je, dotykają, poznają ich kształty, fakturę i kolory. Czasem nimi rzucają (to bezpieczne i zabawne jednocześnie!), a następnie błyskawicznie zaczynają odkrywać możliwość łączenia się klocków poprzez wbudowane magnesy.
Potem przychodzi czas na dużo bardziej zaawansowaną zabawę klockami z wykorzystaniem wbudowanych magnesów – dzieci zaczynają budować z klocków magnetycznych JollyHeap® coraz większe, coraz bardziej zaawansowane konstrukcje, odkrywając nasze klocki praktycznie na nowo.
Aż wreszcie przychodzi trzeci etap, jeszcze ciekawszy i fajniejszy, tak dla dzieci jak i również często dla ich opiekunów. Etap, który sprawia, że dzieci chcą się już tylko bawić i bawić i nie myślą o niczym innym. Na tym etapie klocki magnetyczne JollyHeap® stają się wspaniałym materiałem do tworzenia konstrukcyjnego tła dla bazujących na niepohamowanej wyobraźni gier fabularnych, tak uwielbianych przez dzieci.

Pojawiają się księżniczki zamknięte w zbudowanych wieżach, oczekujące na dzielnego rycerza. Pojawiają się dzielni obrońcy zamku, broniący osady przed hordami wrogów. Powstają samochody, domy, czołgi, sklepy, samoloty i dużo bardziej skomplikowane konstrukcje… a jedynym ograniczeniem staje się wyobraźnia dzieci, która jak wiemy potrafi być nieograniczona! I na której rozwoju tak bardzo nam zależy!

Na tym etapie zabawy klocki magnetyczne JollyHeap® i zabawa nimi stają się bardzo silnym bodźcem do rozwoju różnych rodzajów wyobraźni dziecka, a to powoduje zrównoważony rozwój dziecięcych mózgów, przyspieszając i wzmacniając stymulację prawej półkuli – półkuli, która w obecnym procesie edukacji naszych dzieci jest niestety traktowana nieco po macoszemu.

 

 

Kliknij poniższy przycisk, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak powstają nasze klocki magnetyczne, jakie normy jakości spełniają oraz poznać inne ciekawe informacje na ich temat!

Kliknij, Aby Dowiedzieć Się Więcej!

Podsumujmy Teraz Istotne Cechy
Klocków Magnetycznych JollyHeap®

Nasze klocki są bezpieczne dla dzieci – delikatny materiał (nie zawiera ftalanów, kadmu oraz pierwszorzędowych amin aromatycznych), miękkie wypełnienie i brak jakichkolwiek ostrych krawędzi zapewniają bardzo duży poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo naszych klocków NIE DA SIĘ POŁKNĄĆ LUB WSADZIĆ DO NOSA, nawet przy bardzo dużym stopniu determinacji ze strony dziecka!
Nasze klocki zapewniają dzieciom wspaniałą zabawę na wielu poziomach:
➢  od prostego dotykania, toczenia czy też rzucania
➢  poprzez konstruowanie coraz bardziej zaawansowanych budowli
➢ aż do odgrywania przy pomocy naszych klocków mniej lub bardziej skomplikowanych zabaw fabularnych, wciągających dzieci w sam środek fascynującej, wspaniałej i zapadającej w pamięć, niczym nieskrępowanej zabawy
Nasze klocki łatwo utrzymać w czystości. Gdy zajdzie taka potrzeba, możesz je bez problemu oczyścić wilgotną szmatką lub uprać w pralce, dbając o higienę i bezpieczeństwo Twoich małych gości (jak i o spokój ducha ich rodziców!)!

Jak Myślisz? Czy Klocki Magnetyczne JollyHeap® Mogą Wprowadzić Całkowicie Nową Jakość Na Każdej Sali Zabaw Dla Dzieci?

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów

Klocki JollyHeap doskonale sprawdzają się w zabawie – pozwalają dzieciom na samodzielne budowanie wielkich, bezpiecznych budowli, na które można się wspiąć, stanąć czy nawet wejść do środka. Ich przenoszenie, układanie podnoszenie zachęca do pełnych ruchów ciała co pomaga rozwijać umiejętności motoryczne dzieci, a szybko powstające imponujące konstrukcje wspierają rozwój wyobraźni przestrzennej i planowania. Klocki łączą się za pomocą magnesów, co powoduje, że budowla łatwo nie runie – a to z kolei daje dziecku uczucie zadowolenia z dobrze wykonanej pracy i wspomaga budowanie wiary we własne siły i poczucia wartości. Zdecydowanie jedne z najciekawszych klocków na rynku polskim. Klocki JollyHeap są obowiązkowym elementem strefy maluszka w każdym z naszych obiektów!

Polecam wszystkim!

Małgorzata Wieczerzak

pomysłodawca i twórca Centrów Edukacji i Zabawy Klockownia

Teraz to do Ciebie należy decyzja, czy chcesz zostawić wszystko dokładnie tak, jak było. Czy jednak chcesz udoskonalić swoją Salę Zabaw dla Dzieci, z wykorzystaniem nowych możliwości, jakie dają nasze Klocki Magnetyczne.

A jeśli Twoja wspaniała Sala Zabaw dla Dzieci dopiero powstaje, to właśnie teraz jest najlepszy moment, aby zadbać nie tylko o dobrą zabawę i uśmiechy Twoich przyszłych małych Klientów, ale też o rozwój ich wyobraźni i intelektu, dzięki naszym Klockom Magnetycznym JollyHeap®

Także każdy Animator może skorzystać z tej nowości i zadbać o dobrą zabawę swoich przyszłych małych Klientów, zwłaszcza że nasze klocki można bez większego problemu przewieźć samochodem na miejsce zabawy!

Zapraszamy Do Kontaktu z Działem Sprzedaży JollyHeap®